Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pt.GG.trol aka delfinu
Sa ne bagam pu.-la in mortii ma-tii si sa ne facem schiuri din crucea ma.-tii.Atat am avut de spus.
TU ma trimiti pe leaver room pt 1 leave din 140 jocuri.Fututi mortii ma tii. din jocu a.cela de ieri am iesit dupa ce iesise deja unu si ramasesem in 4.Si asta a fost in min. 5 de joc
Nu ai decat sa joci tu cu handicap in 4 insi din min 5 si cu nubi.Eu 1 m-am saturat de jocuri din astea fututi handicapatu mortilor ma-tii,ca nu degeaba isi face pwn ala schiuri din crucea ma-tii ca si meriti
Si tu m-ai trimis pe leaver room pt. ca erai singuru mod. on pe room la aceea ora.Nu poti sa negi asta
Conturi folosite de GG.Troll: EU_D3lfinu
Altii au zeci de leavuri si nu mai ajung pe leaver room si eu p[t 1 leave amarat si justificat,tocmai eu ajung acolo.Fututi mortii matiiiiiiiii
Sa-mi bag pula-n mortii matii si stafu matii de handicapati cu ghost in frunte care tolereaza asta,si toti maphacjkerii pe platforma si toti idiotii din lume.Asta ca urare de la multi ani,ca demult nu mai imi bagasem pulan mortii vostrii,si nu mi pare rau o secunda.Voi reusiti sa scoateti din sarite si cel mai calm om de pe pamant
FUTUTI
MO RTII
MA TII
DE DELFIN

cu "accentu" mortilor ma-tii.Fututi accentu ma-tii sa -ti fut de cocalar.O sa te injur de fiecare data cand o sa am ocazia sa o fac.In mortii matii de autist si de autisti

NU DORESC UNBAN!!!

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
SI nu e normal, injuri ca un slaban degeaba oricine face leave se duce pe leaver room ^_^.
Reply
(01-03-2017, 12:41 PM)SNaplee Wrote: SI nu e normal, injuri ca un slaban degeaba oricine face leave se duce pe leaver room ^_^.

iesi bagamias pula-n mm si tie de bagator de seama!
Reply
(01-03-2017, 02:32 PM)HuNTeR- Wrote:
(01-03-2017, 12:41 PM)SNaplee Wrote: SI nu e normal, injuri ca un slaban degeaba oricine face leave se duce pe leaver room ^_^.

iesi bagamias pula-n mm si tie de bagator de seama!

Saracu dute si rankeaza pe leaver room Smile)).
Reply
Eu nu am puterea de a trimite pe nimeni pe leaver room! Aia trimite gplay automat . DAr sa scapati de toate astea va astept pe NightRoom unde regulile sunt ca in trecut si respectate de toata lumea . Nu se va favoriza nici un user nu se va tine cont de nimeni ce a facut in trecut.! Totu se va lua de la 0
r in curand va aparea o noua camera pe gplay cu premii , turnee , si lader separat care va avea premi in banii!
Si acolo nu vor putea face asa ceva pt ca regulile sunt facute de noi si acceptate de toata lumea care vrea sa joace corect si divin!
Forum Night Room : NightRoom http://forum.nightroom.xyz/index.php Va urma si camera in curand. Inregistrativa si lasati ideei si sugesti noi! MULTUMIM
Reply
(01-03-2017, 03:56 PM)GG.Trol Wrote: Eu nu am puterea de a trimite pe nimeni pe leaver room! Aia trimite gplay automat . DAr sa scapati de toate astea va astept pe NightRoom unde regulile sunt ca in trecut si respectate de toata lumea . Nu se va favoriza nici un user nu se va tine cont de nimeni ce a facut in trecut.! Totu se va lua de la 0
r in curand va aparea o noua camera pe gplay cu premii , turnee , si lader separat care va avea premi in banii!
Si acolo nu vor putea face asa ceva pt ca regulile sunt facute de noi si acceptate de toata lumea care vrea sa joace corect si divin!
Forum Night Room : NightRoom http://forum.nightroom.xyz/index.php Va urma si camera in curand. Inregistrativa si lasati ideei si sugesti noi! MULTUMIM

iesi in mm cu night romu tau cu tot si cu impresiile astea de dincolo de aceasta lume.Daca nu mor pe handicapatii astia gen ca tine sau altii care DINTR-ODATA sint alti oameni si o iau de la 0,si vin pe forum si sint oameni normali si baieti cuminti,iar in game injura nu le mai tace gura,si fac tot felu de abuzuri.Mereu vreti sa pareti ca sinteti alti oameni in societate si educati dar in real life sinteti niste handicapati ca sa nu mai zic in mediu virtual
Mai vi si cu texte de om calm:totul se va lua de la 0.Multumim

Fmmm cu multumirea matii,cu night romu matii si cu aerele tale de vedeta.Imi vine sa borasc.bagamias pulan romurile tale si n aerele tale de vedeta si n toti pokemonii astia distrusi de pe gplay,ca v-am suportat ani de zile.
Reply
Nu te-a pus nimeni sa suporti pe nimeni! Eu ti-am zis ca nu am acces sa trimit pe leaver room pe nimeni! Aia te-a trimis gplay automat pt leave!
Daca tu crezi ca eu am facut asta e problema ta! Eu am zis ca nu am boala pe nimeni , o sa fac camera de dota si nu tin cont de greselile voastre , injuraturi , etc. Toti vor avea sanse egale de a deveni admini sau premiati! Dar daca abuzeaza , injura , (incalca regulile ) vor fi pedepsiti respectand regulamentu! NightRoom http://forum.nightroom.xyz/index.php
Reply
ba da cum dracu se face ca numai la mine se aplica regulile astea stricte?.Eu in 2 ani de zile, nu stiu daca am avut 2 max. 3 leaves de cand joc.Si altii au avut in decurs de 2 ani zeci de leavuri fara sa exagerez,si nu au mai ajuns pe leaver room.Si acum din 140 jocuri,ma apuca si pe mine nervii pe buna dreptate ca am ramas in 4 insi din min 5 si aia nubi si gata mi se pune eticheta de "leaver"??
SI la tournament am avut 2-3 meciuri in care au fost leaveri,si nu au ajuns pe leaver room.SI e recenta chestia.Numai si numai la mine se aplica regulamentul drastic.
De fapt nu stiu dc mai stau eu sa ti explic,si sa-ti dau socoteala.Daca stau bine sa ma gandesc nu trebuia sa te injur pe tine,tu esti un biet pokemon(o biata marioneta),doar ghost merita injurat.Imi cer scuze ca te-am injurat.Nu meriti nici macar atat.
Transmite-i lui ghost in loc de la multi ani,multa muie din partea mea.Bafta
Reply
http://shop.gplay.ro/
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)